'BİR GELECEK YETİŞTİRİYORUZ'

'BİR GELECEK YETİŞTİRİYORUZ'

Brussels Capital University, Uluslararası Psikologlar Derneği ve Sancaktepe Belediyesi Fatma Ana Mutlu Evler Merkezi ile birlikte "Bir Gelecek Yetiştiriyoruz" konulu seminer düzenlendi. Sancaktepe Mustafa Öncel Spor Kompleksi Konferans salonunda düzenlenen seminerde anaokulu ve kreşlerin yapısı, yönetimi ve çocuk üzerindeki etkileri konuşuldu.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği seminerin açılış konuşmasını Uluslararası Psikologlar Derneği (UPD) Yönetim Kurulu Başkanı Psk. Halil Tabur yaptı. Kreş ve anaokulu çalışanları, çocuk gelişimi, sosyoloji, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik mezunları ve bu alanda çalışma yapanların katıldığı seminerde “21. yüzyılda anaokulu ve kreşlerde yenilikçi yaklaşımlar, kreş - anaokulunun çocuk üzerindeki psikolojik ve sosyolojik etkileri, kreş/anaokulunda finansal yönetim ve markalaşma” başlıklı konuşmalar yapıldı.

Moderatörlüğünü Yaşam Koçu Osman Aykut Özalp yaptığı Seminerde; Çocuk Gelişim Uzmanı İşletmeci Munise Taşpınarlar, "21. Yüzyılda Anaokulu ve Kreşlerde Yenilikçi Yaklaşımlar" içerikli konuşma yaptı. HABERİN LİNKİ