BRUSSELS C. UNIVERSITY UYGULAMA, WORKSHOP VE GASTRONOMİ ATÖLYESİ

BRUSSELS C. UNIVERSITY UYGULAMA, WORKSHOP VE GASTRONOMİ ATÖLYESİ

Uzaktan eğitim yöntemi ile çevrimiçi ve çevrimdışı offline eğitimlerin birleştirilmesinin sosyal branşlarda eğitimi desteklediği konusunda uzmanlar ortak görüşe sahip. Son pandemi süreci ile birlikte uzaktan eğitimin teknoloji tabanlı eğitimle birleşmesi sürpriz olmasa gerek.

Uzaktan eğitim yöntemi ile çevrimiçi ve çevrimdışı offline eğitimlerin birleştirilmesinin sosyal branşlarda eğitimi desteklediği konusunda uzmanlar ortak görüşe sahip. Son pandemi süreci ile birlikte uzaktan eğitimin teknoloji tabanlı eğitimle birleşmesi sürpriz olmasa gerek. Lakin uygulama
gerektiren birçok bölümde son dönemde uzaktan eğitim ile tanıştı.Fakat uygulama sorunu nasıl ortadan kalkacaktı işte bu noktada süpervizyonler ya da atölye çalışmaları eğitimin tamamlanması açısından oldukça önemli yer edindi.Gatronomi gibi uygulama eğitimi zorunlu olan programların eğitimini üstlenen birçok yerli ve yabancı örgün eğitim kurumu eğitimlerinin teorik boyutunu Brussels Capital aracılığı ile öğrencilerin şifre ile girdikleri otomasyon sistem aracılığıyla verdi. Uygulama ve pratik çalışmalar ise ilgili kurum tarafından kurum binasında verildi.Brussels Capital University burada eğitimlerin akredite edilmesi ve belgelendirilmesi konusunda destek vermiş oldu..