Kariyer Hizmetleri

Brussels Capital University, öğrencilerine önemli kariyer gelişimi hizmetleri sunmakta ve bir çok yöntemle işe alınabilirliklerini artırmaya çalışmaktadır. Amacımız sadece seçkin bir öğrenim deneyimi sağlamayı değil, aynı zamanda ögrencilerin profesyonel amaçlarının da garanti altına alınmasıdır. Öğrencilerimize, onları hem akademik hem de profesyonel anlamda başarıya ulaştıracak, aşağıdaki hizmetleri sunmaktayız:

​Özgeçmiş ve Ön Yazı Hazırlama Hizmetleri

İyi yazılmış, profesyonel bir özgeçmiş ve önyazı mektubu, hayalinizdeki işe aldığınız bir bilet gibidir. Kurumsal dünyada, bunlar sizin yazıya dökülmüş resminizdir ve muhtemel işvereniniz üzerinde iyi bir izlenim yaratmakta büyük rol oynamaktadırlar. Bizimle, kusursuz özgeçmişiniz, önyazi mektubunuz ve hayalinizdeki iş sadece bir tık ötenizde.

İşe Yerleştirme Hizmetleri

Pek çok bağlantısı sayesinde, BCUNİ öğrencilerine ihtiyaçlarına uyan ve hem kısa hem de uzun vadede profesyonel gelişimlerini güçlendirmelerini sağlayacak desteği vermektedir. BCUNİ Kariyer Merkezi’nde, size bir kariyer rotası çizmenizde ve kariyer stratejileri belirlemenize yardımcı olmaktayız.