Brussels Capıtal Unıversıty

Brussels Capıtal Unıversıty

دانشگاه پایتخت بروکسل یک موسسه آموزش عالی است که آموزش آنلاین از راه دور ارائه می دهد. مدل آموزشی مبتنی بر آموزش دانشگاه پایتخت بروکسل توسط دانشگاهیان دانشگاه های مختلف در سراسر اروپا پشتیبانی می شود. دانشگاه پایتخت بروکسل یک موسسه آموزشی شرکتی است که قصد دارد سیستم آموزشی سیستماتیک و موفق اروپا را با مدل آموزش آنلاین به کشورهای جهان معرفی کند و با شروع آموزش دانشگاهی از محلی و گسترش آن در سطح جهان ، دانش آموزان خود را با استانداردهای اتحادیه اروپا آموزش دهد.

هدف دانشگاه پایتخت بروکسل ارائه آموزش آنلاین به موازات سیستم آموزشی اروپایی توسط دانشگاهیان در کشور خود است و همچنین هدف از ایجاد رویکردی جدید در آموزش دانشگاهی از طریق ملاقات با دانشگاهیان و دانشجویان در زیر دانشگاه پایتخت بروکسل در کشورها است. با نمایندگی آن اعطا می شود

دانشگاه پایتخت بروکسل همچنین دارای بسیاری از پروژه های مهم مسئولیت اجتماعی است و برای تحقق این پروژه ها با بسیاری از سازمان های غیردولتی همکاری می کند. معلولیت های جسمی و تعداد زیادی از بخش های اجتماعی که به دلیل محدودیت های اجتماعی نمی توانند تحصیلات عالی را تکمیل کنند و این یک مشکل مهم اجتماعی در ترکیه و همچنین کشورهای در حال توسعه است. اهداف سازمانی اصلی دانشگاه پایتخت بروکسل برای گروه های ناتوان برای تکمیل تحصیلات عالی ، در نتیجه دستیابی به توسعه شخصی ، فتح و اجتماعی شدن.

مدل آموزشی BRUKSELS CAPITAL ONLINE HIGH HIGH EDUCATION

پایه های فکری دانشگاه پایتخت بروکسل در سال 2002 در بلژیک گذاشته شد. به عنوان نام تجاری آنلاین دانشگاه بروکسل Capital Education Limited ، که به طور رسمی در لندن ، پایتخت بریتانیا فعالیت می کند ، در حال حاضر خدمات آموزش عالی آنلاین را در کشورهای مختلف جهان (8 کشور مختلف) با زبان و کارکنان دانشگاهی آن کشور ارائه می دهد. دانشجویانی که بسته های آموزش عالی آنلاین دانشگاه پایتخت بروکسل را دریافت می کنند ، گاهی اوقات می توانند با حضور در سمینارهای آموزشی ، برنامه های نظارت و کارگاه های آموزشی که توسط نمایندگان مربوطه در کشورهای خود برگزار می شود ، آموزش حضوری داشته باشند. به عنوان یک پلتفرم آموزش عالی دیجیتالی آنلاین ، دانشگاه پایتخت بروکسل توسط سازمان های متعددی تأیید شده است ، اما نه در بریتانیا ، که مقر شرکت آن در آنجا مستقر است و نه در سایر کشورهایی که نمایندگان آن وجود دارد ، تحت عنوان دولت رسمی دولت مرکزی قرار نمی گیرد. دانشگاه پایتخت بروکسل با حمایت از بسیاری از کنگره های علمی ، کنفرانس ها ، روزهای ارتقاء ، حوزه های علمیه و فعالیت های سازمان های غیردولتی در کشورهایی که نمایندگان خود را در اختیار دارد ، به توسعه علمی و اجتماعی کمک می کند.

اساساً ، هدف دانشگاه پایتخت بروکسل افزایش و تسهیل تبدیل به آموزش عالی آنلاین در آینده است. همچنین پیشگام پیشرفت های فناوری و نوآوری در این زمینه است. مقایسه دانشگاه های آنلاین با دانشگاه هایی که آموزش رسمی ارائه می دهند اساساً یک اشتباه است. زیرا سیستم های آنلاین کاملاً بسترهای آموزشی دیجیتالی مبتنی بر فناوری هستند که تحت هیچ سیستم آموزشی پردیس مرکزی قرار نمی گیرند. آموزش رسمی یک نیاز اساسی است و آموزش را بر اساس تجربه هدایت می کند. البته ، ترجیح نسل های جوان در آموزش عالی باید آموزش رسمی باشد زیرا فرایند آموزش رسمی دستاوردهای جدی اجتماعی و روانی را برای افراد جوان امکان پذیر می کند. در همین حال ، ما می خواهیم به این نکته اشاره کنیم که دانشگاه پایتخت بروکسل برای ثبت نام افراد زیر 25 سال در سیستم درخواست تأیید والدین می کند و مدلهای آموزش دیجیتال دانشگاه پایتخت بروکسل برای افراد میانسال و بالاتر ایده آل است. با این حال ، همه ما می دانیم که چگونه فناوری به سرعت جامعه را متحول می کند. اما پیش بینی این امر دشوار نیست که در جهان آینده ، سهم آموزش رسمی کاهش یابد و سیستم های دیجیتالی آموزش آنلاین یکپارچه ، نقش بیشتری در آموزش و پرورش داشته باشند. دانشگاه بروکسل پایتخت در بسیاری از سیستم های فناوری سرمایه گذاری می کند تا افق های جدیدی را برای سیستم های آموزش آنلاین دیجیتالی آینده مانند پردیس مجازی ، کتابخانه مجازی و آموزش VR چند بعدی باز کند. هدف دانشگاه پایتخت بروکسل این است که نسل های آینده را با این سیستم از مدل های آموزش آنلاین دیجیتالی ملاقات کرده و به سرعت در این جهت پیشرفت کند.