فرم درخواست آنلاین مدرس

فرم درخواست آنلاین مدرس

اگر معلم ، استاد ، متخصص صنعت یا رهبر فکری هستید و می خواهید مسئولیت تدریس دیگری را بر عهده بگیرید ، به عضویت هیات علمی جانبی دانشگاه bcuni در بیایید. Bcuni Univeristy یک شغل آکادمیک بسیار ارزشمند را برای شما فراهم می کند که به شما امکان می دهد با استفاده از بهترین پلتفرم آموزشی جهانی bcuni ، به دانش آموزان بیش از 4 کشور جهان آموزش دهید. برای تبدیل شدن به یک عضو هیئت علمی کمکی ، کافی است فرم درخواست ما را پر کنید. در صورت تأیید ، اطلاعات کامل و کمک در مورد استفاده از بستر آموزش آنلاین bcuni در اختیار شما قرار می گیرد.

چرا باید عضو هیات علمی BCUNI شوید؟

به رسمیت شناختن و پاداش های جهانی: تبدیل شدن به یک هیئت علمی دانشگاه bcuni موقعیت شما را به عنوان یک مقام در زمینه تخصص و تدریس شما بیشتر می کند. شما می توانید با دانش آموزان بیش از 4 کشور در بستری که روح واقعی آموزش و یادگیری را امکان پذیر می کند ، ارتباط برقرار کنید. به عنوان یک عضو هیئت علمی ، همچنین فرصتی برای تعامل با متخصصان سراسر جهان خواهید داشت و تجربه یادگیری غنی را برای شما فراهم می کند که به رشد شغلی شما کمک می کند.
کار پاره وقت کسب درآمد تمام وقت از هر نقطه در جهان: شما کنترل کاملی بر تعداد دوره هایی که می خواهید تدریس کنید ، برنامه خود و مهمتر از همه ، محتوای دوره خواهید داشت.
دوره های خود را بسازید ، هزینه خود را تعیین کنید: این مشارکت به همه کارکنان شما این حق را می دهد که 5 درصد هزینه هنگفتی را برای تحصیلات مورد علاقه خود از دانشگاه پایتخت بروکسل کاهش دهند. هیچ دانشگاه دیگری از این نوع شهریه با تخفیف ویژه به دانشجویان خود ارائه نمی دهد.
از پتانسیل دانشگاه پایتخت بروکسل استفاده کنید: به عنوان عضو هیئت علمی ، می توانید از دو چیز استفاده کنید. اولا ، بهترین پلاتوفورم آموزشی جهانی که در آن می توانید دوره هایی را در زمینه هایی که می خواهید تدریس کنید ایجاد کنید و ثانیاً ، تعداد زیادی از دانشجویانی که دانشگاه پایتخت بروکسل جذب آنها می شود و سپس برای مطالعه دوره های شما ثبت نام می کنند. علاوه بر این از طریق سیستم رتبه بندی پویا دانشگاه پایتخت بروکسل ، دوره های شما در شبکه ای از صفحات دیگر اعضای هیئت علمی ، انجمن ها و مناطق دانشجویی ارتقا می یابد.
قیمت و تخفیفات منحصر به فرد: به منظور تسهیل ثبت نام از طریق اعضای هیئت علمی ، بروکسل پایتخت به دانشجویانی که از طریق وب سایت های اعضای هیئت علمی بروکسل پایتخت ثبت نام می کنند ، تخفیفات ویژه ای می دهد. علاوه بر این ، درآمد برای اعضای هیئت علمی برای دانشجویانی که در برنامه های دیگری غیر از برنامه های ارائه شده / ایجاد شده توسط اعضای هیات علمی ثبت نام می کنند ، تقسیم می شود.
استفاده از کتابخانه آموزشی دانشگاه بروکسل پایتخت برای ایجاد دوره: دانشگاه پایتخت بروکسل دارای پایگاه داده بزرگی از ماژول های یادگیری است که اعضای دانشکده می توانند آزادانه از آنها برای ایجاد دوره استفاده کنند. این شامل بازی های آموزشی تعاملی ، فیلم ها ، و تمرینات آموزشی مبتنی بر فلش است. علاوه بر این ، اعضای هیئت علمی همچنین در ایجاد واحدهای آموزشی تعاملی خود توسط دانشگاه پایتخت بروکسل تسهیل می کنند.

برای تسهیل دانشکده:

وب سایت با نام تجاری مشترک: دانشگاه پایتخت بروکسل وب سایت مارک تجاری رایگان را برای تسهیل ثبت نام دانش آموزان ارائه می دهد. این وب سایت دارای فرم های ثبت نام آسان است که قابل ردیابی هستند ، به منظور ثبت شفاف ثبت نام از وب سایت های اعضای هیئت علمی.
کیت دانشکده: کیت اعضای هیئت علمی ، که به همه اعضای هیئت علمی ارائه می شود ، شامل بروشور هیات علمی و وثیقه بازاریابی است
گواهی دانشکده: یک گواهی رسمی از اعضای هیئت علمی به اعضای هیئت علمی ارائه می شود که وضعیت آنها را به عنوان اعضای هیئت علمی دانشگاه پایتخت بروکسل تأیید می کند.

منطقه حساب: منطقه حساب آنلاین هشدارها و به روز رسانی هایی را برای اعضای هیئت علمی ارائه می دهد. علاوه بر این ، اعضای هیئت علمی می توانند از این منطقه برای ثبت نام مستقیم دانشجویان در دانشگاه پایتخت بروکسل استفاده کنند. این منطقه همچنین تصویر حساب به روز از مبلغی را که یک عضو هیئت علمی به دست آورده است ارائه می دهد.