خدمات مشاوره دانشجویی

خدمات مشاوره دانشجویی

مشاوران آموزشی ما دائما در تلاش هستند تا شما را در هر موضوعی راهنمایی کنند.

ثبت نام مشاور

مشاور ثبت نام شما در طول کل مراحل پذیرش برای برنامه های درسی ، هزینه های تحصیل ، در کنار شما خواهد بود و قبل از شروع کلاس های خود به شما در هر گونه سوالی که نیاز دارید کمک می کند. همچنین اطلاعات لازم در مورد انتقال اعتبار را ارائه می دهد. به همراه مشاور خود ، یک برنامه آموزشی ایجاد خواهید کرد که به شما امکان می دهد مدرک خود را طبق قوانین خود تکمیل کنید.

مشاور تحصیلی

مشاور تحصیلی شما در طول تحصیل در دانشگاه پایتخت بروکسل با شما در تماس خواهد بود. مشاور تحصیلی شما نه تنها در انتخاب دوره های آموزشی به شما کمک می کند ، بلکه کلاس های آنلاین شما را نیز فعال کرده و دوره های شما را برنامه ریزی می کند. مشاور از روز ثبت نام تا روز فارغ التحصیلی از هر نظر به شما کمک می کند. همچنین به عنوان یک تبلیغ کننده مالی به شما کمک کند. بر این اساس ، گزینه های مالی ، فرصت های تحصیلی ، گزینه های پرداخت ، مانند گزینه های پرداختی که می خواهید در مورد هر راه حلی بدانید ، مورد نیاز است.

مشاور شغلی

اگر می خواهید از خدمات شغلی ما استفاده کنید ، یک مشاور شغلی برای شما کار خواهد کرد. مشاور شغلی به شما مهارت هایی برای بهبود استخدام خود می دهد ، مانند تهیه CV-CV ، ایجاد شبکه حرفه ای خود ، استفاده از تکنیک های مصاحبه ، چانه زنی دستمزد. او همچنین شما را از موقعیت های مناسب باز مطلع خواهد کرد.