طب سنتی

مدرک خود را کسب کنید
طبیعی ، یکپارچه و
داروی ذهن/بدن

دانشگاه آنلاین 100٪ خودگردان
ارائه لیسانس ، فوق لیسانس و
برنامه های مقطع دکتری

مدرک خود را در طب طبیعی ، یکپارچه و ذهن / بدن کسب کنید

این که آیا شما برای اولین بار تحصیلات دانشگاهی را دنبال می کنید یا به دنبال تغییر شغل در اواسط زندگی هستید ، دانشگاه طب طبیعی به دانش آموزان جدی و خود انگیزه که مشتاق ایجاد تغییر در زندگی خود هستند ، توجه می کند. خانواده و دوستان آنها ، جامعه آنها و به طور کلی جهان.

ما بسیاری از متخصصان بهداشتی را جذب می کنیم که به دنبال گسترش روش هایی هستند که می توانند به بیماران ، مشتریان و کارفرمایان ارائه دهند. علاوه بر این ، افراد از همه طیف های مختلف زندگی و زمینه های حرفه ای به UNM می آیند تا به دنبال گسترش افق های خود با مهارت های جدید و آموزش در دنیای واقعی باشند. ما دانش آموزان جوان را مشتاق به درک قابلیت های طبیعت برای بهبود ، بازسازی سلامتی و ارتقاء جسم ، ذهن و روح جذب می کنیم. دانش آموزان ما با دانش و توانایی فارغ التحصیل شده اند تا راه حل هایی را برای وضعیت نامناسب سلامتی که امروز در آن قرار داریم ارائه دهند.

پیشرو بین المللی در آموزش عالی در زمینه پزشکی یکپارچه و طبیعی بوده است. دانشگاه طب طبیعی (UNMI) با تیمی متشکل از بیش از 50 استاد ، مربی ، پزشک و پزشک محترم ، به دانشجویان سراسر جهان این امکان را می دهد که لیسانس (کارشناسی) ، کارشناسی ارشد (MS & MA) ، دکتر را دریافت کنند. از فلسفه (PHD) ، دکتر طب طبیعی (DNM) ، دکتر پزشکی یکپارچه (IMD) ، Naturopath سنتی (TN) و دکتر Naturopathy (ND). ما همچنین یک برنامه کارشناسی ارشد در ذهن درمانی/بدن درمانی (MA) و همچنین دروس جدید تحول درمانی و مطالعات تأملی (MA) و (PhD) ارائه می دهیم – با تمام کار دوره 100٪ آنلاین.

دانشگاه طب طبیعی برنامه درسی دقیقی را ارائه می دهد که از طریق آموزش از راه دور و آموزش بالینی عملی (در برنامه های درجه انتخابی) در مراکز وابسته ما در سراسر جهان انجام می شود ، با هدف آماده سازی شما برای دستیابی به اهداف شغلی شما و کمک به گسترش جهان یکپارچه سازی ، طب رایگان و طبیعی.

اگر برای شما مهم است که…

پیوند بین بدن ، ذهن و روح خود را درک کنید کشف قدرت خوددرمانی از افراد در سفر درمانی خود با رویکردهای جامع ، یکپارچه و غیر سمی برای درمان بیشتر بیاموزید درمورد رویکرد پزشکی جامع و یکپارچه برای پیشگیری و سلامتی بیماری تجارت معناداری که با ارزشهای شما مطابقت دارد تفاوت و تأثیر مثبت را در مقیاس شخصی و جهانی ایجاد کنید سپس به دانشگاه پزشکی طبیعی خوش آمدید!

هدف و مأموریت این موسسه آموزشی عبارت است از:

آموزش ، تبلیغ و پیشبرد فلسفه ، علم و هنر شفابخشی جامع ، طبیعی و یکپارچه و تشویق دیگران در همان تلاش.

ایجاد پل واقع بین نظریه و تجربه زندگی واقعی.

برای ایجاد شخصیت قوی در دانش آموزان ما بر اساس آزادی فکری و درونی ، با این فلسفه که همه مردم ، در همه جا ، از دانش و در دسترس بودن همه روش های درمانی برخوردارند.

ارائه اساتید و کارکنان باکیفیت برای کمک به دانش آموزان در تجربه یادگیری با ترویج تحقیقات عمیق و یادگیری مادام العمر.

ارائه تجربیات مثبت از طریق یادگیری باکیفیت ، مستقل ، متوالی و توسعه ای برای تولید تمرین کنندگان خوب ، ماهر و واجد شرایط با پایه ای قوی در هنرهای درمانی یکپارچه و طبیعی.

جستجوی شناخت عمومی ، قانونی و دولتی برای طبیعت شناسی ، پزشکی یکپارچه و طبیعی ، به عنوان یک سیستم درمانی معتبر و م worldwideثر در سراسر جهان.

برای پیشبرد این فلسفه که همه مردم حق انتخاب آزاد در انتخاب پزشکان و پزشکان بهداشتی و نوع روش (های) درمانی با توجه به باورها و شیوه زندگی خود را دارند.

فیتوتراپی
بیشتر بخوانید
رفلکسولوژی
بیشتر بخوانید
لیک تراپی
بیشتر بخوانید
تراپی هیجاما
بیشتر بخوانید
کینزیولوژی
بیشتر بخوانید
پرتوزایی
بیشتر بخوانید
درمان تنفسی
بیشتر بخوانید
زیست انرژی
بیشتر بخوانید
ایرولوژی
بیشتر بخوانید
بوتانیکال مدیکن
بیشتر بخوانید
هومیوپاتی مدیکان
بیشتر بخوانید
درمان های آیورودا
بیشتر بخوانید
رایحه درمانیı
بیشتر بخوانید
درمان یوگاı
بیشتر بخوانید
فراروانشناسی
بیشتر بخوانید
درمان شفایی کوانتومی
بیشتر بخوانید
تشخیص دست
بیشتر بخوانید