فیتوتراپی

طبیعت از طریق گیاهان دارویی عمل می کند تا مکانیسم های شفا را فعال کند که هم سلامت بدن و هم ذهن را بازیابی می کند. این برنامه ضمن در نظر گرفتن تأثیر فرهنگ های مختلف ، شیوه های مدرن گیاه شناسی را مورد بحث قرار می دهد. همچنین نسخه های گیاهی مورد استفاده برای درمان بیماریها و بیماریهای مختلف را بر اساس اندامهایی که تحت تأثیر قرار می دهند طبقه بندی می کند. علاوه بر این ، اصول رشد ، خشک کردن ، ذخیره سازی و پخت گیاهان و همچنین تهیه دم کرده ، جوشانده ، روغن و پماد را پوشش می دهد. این برنامه نحوه تهیه و استفاده از گیاهان دارویی را برای تولید مواد دارویی که هماهنگ با سیستم انسانی کار می کنند و سلامت و بهبود را تسهیل می کند ، آموزش می دهد.

گیاه شناسی و گیاه درمانی به صورت آنلاین از طریق آموزش از راه دور
متخصص ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتر – گیاه شناسی و گیاه درمانی.

این ماژول برای متخصص ، متخصص ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری قابل اجرا است. برنامه های تحصیلی (دکتر) این برنامه دانشگاهی در سطح تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد یا دکترا) طراحی شده است. این ماژول همچنین ممکن است برای تکمیل الزامات دوره تخصص ، دیپلم متخصص یا مدرک کارشناسی تطبیق داده شود. یک گزینه دیگر ، ثبت نام در هر یک از دوره های ذکر شده در این ماژول تخصصی است. این ماژول ممکن است با واحدهای دیگر این دانشکده ترکیب یا تکمیل شود. به عنوان مثال: درمان با کمک حیوانات – درمان ضد پیری – آروماتراپی – هنر درمانی – درمان بیوژانتیک – گشتالت درمانی – درمان جامع جامع – هیپنوتراپی – درمان دستی و ماساژ – موسیقی درمانی – طبیعت درمانی – درمان های شرقی – روان درمانی – روان درمانی – درمان شبه کوانتومی – سلول درمانی احیا کننده – حسی درمانی – یوگا درمانی.

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
به دوره دیپلم پیشرفته استاد گیاهپزشکی خوش آمدید، جایی که شما این فرصت را خواهید داشت که به دانش گیاهی موجود خود عمق دهید و راه های جدیدی را برای تقویت فرمولاسیون خود و تنظیم دقیق استراتژی های درمانی خود بیاموزید.
دوره دیپلم استاد گیاهپزشکی پیشرفته، درک واقعی از دامنه اقدامات درمانی مرتبط با گیاهان دارویی را به شما می دهد، بنابراین می توانید بیشترین بهره را از آنها ببرید.
برخی از گیاهان دارویی به دلایلی محدود شده اند، اما اگر به درستی استفاده شوند، پتانسیل های درمانی قدرتمندی را ارائه می دهند. از طریق دانش به دست آمده در این دوره آموزشی گیاهی پیشرفته، اعتماد به نفس استفاده از این گیاهان را در درمان خود به دست خواهید آورد.
شما ساخت تنتور و فرمولاسیون خود را به سطح بعدی خواهید برد. دوره دیپلم پیشرفته استاد گیاهپزشکی در را به دنیای جدیدی از دوز استاندارد باز می کند، زیرا یاد می گیرید که چگونه تنتورهای حرفه ای را با مشخصات محاسبه شده درست کنید. شما یاد خواهید گرفت که چگونه ترکیبات خود را تقویت کنید و گیاهان موجود در آن را تقویت کنید تا به نتایج مورد نظر خود (و مشتریانتان) برسید.
از اینجا، این دوره شما را از طریق سیستم های مختلف بدن و تکنیک های پیشرفته ای که می توان در هر منطقه استفاده کرد، هدایت می کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه:
تعدادی از شکایات رایج گوارشی مانند یبوست و IBS را مدیریت کنید
سرماخوردگی، آنفولانزا، سینوزیت، گلودرد و عفونت قفسه سینه را مدیریت کنید
مدیریت مشکلات رایج قلبی عروقی و نحوه کار پیشگیرانه، برای محافظت از قلب و عروق خونی
از چارچوب هایی برای مقابله با مسائل پیچیده دستگاه تناسلی مانند عفونت های دستگاه ادراری، سنگ کلیه، اندومتریوز و علائم یائسگی استفاده کنید.
از مشتریان مبتلا به فیبرومیالژیا حمایت کنید، علائم آرتروز و آرتریت روماتوئید را کاهش دهید و به درمان نقرس کمک کنید.
از گیاهان ملایمی استفاده کنید که با سیستم ایمنی کار می کنند تا بهتر به عملکرد خود دست پیدا کند
از گیاهان مقوی در رویکرد خود به اختلالات غدد درون ریز استفاده کنید و از موارد پرکاری تیروئید و دیابت حمایت کنید
مشکلات پوستی رایج مانند آکنه، اگزما و پسوریازیس را درمان کنید
به مسائل مربوط به سیستم عصبی مانند استرس، اضطراب و تنش، بی خوابی، سردرد و میگرن و درد عصبی برخورد کنید.
علاوه بر این، دوره کارشناسی ارشد گیاهپزشکی پیشرفته همچنین شما را در مورد نحوه استفاده ایمن و موثر از گیاهان در هنگام درمان کودکان راهنمایی می کند.
این دوره با در نظر گرفتن پتانسیل درآمد یک گیاه شناس و توضیح اینکه چگونه می توانید جریان های درآمد خود را متنوع کنید به پایان می رسد.