مربیگری

چه چیزی یاد خواهید گرفت؟
با تجهیز خود به ابزارهایی برای مربیگری خود و دیگران، چه به صورت رسمی و چه غیر رسمی، زندگی خود را تقویت کنید. از طریق مطالعه دوره دیپلم کوچینگ زندگی، ابزارها و تکنیک های به کار گرفته شده توسط مربیان زندگی برای توانمندسازی خود و دیگران برای رسیدن به اهداف شخصی و حرفه ای و فراتر رفتن از آنها را خواهید آموخت.

برای اینکه درک واضحی از موضوع به شما بدهد، دوره دیپلم کوچینگ زندگی ابتدا به تشریح اینکه کوچینگ چیست و چیست، نمونه هایی از انواع کوچینگ قابل ارائه را ارائه می دهد و برخی از مزایای بالقوه کوچینگ برای افراد را بررسی می کند. جامعه، و جامعه

برای مربیگری دیگران، باید خود و نحوه یادگیری و تفکر مردم را درک کنید. این دوره با کمک به شما در بررسی خود و درک خود یادگیری و اهمیت این مهارت ها در زمینه کوچینگ، شما را از طریق این زمینه ها راهنمایی می کند. شما سبک‌های یادگیری مختلف و نظریه‌های کلیدی در مورد یادگیری را بررسی می‌کنید و تمرین‌هایی در خودپژوهی به شما ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند سبک یادگیری ترجیحی، ارزش‌ها و باورهایتان، هوش هیجانی و تنوع را کشف کنید.

از طریق مطالعه این دوره، شما بر 5 مهارت اصلی که برای یک مربی موثر زندگی ضروری هستند، تسلط خواهید یافت. یاد خواهید گرفت:

چگونه یک رابطه کوچینگ خوب با مشتریان ایجاد کنیم و محیطی مساعد برای درک آنها و کمک به آنها برای رسیدن به اهدافشان ایجاد کنیم.
مهارت های شنیداری موثر و نحوه درک زبان بدن.
مهارت ها و استراتژی های پرسشگری موثر که به شما در شناسایی اهداف و نیازهای مشتری کمک می کند.
چگونه مشتری خود را با مدیریت و حمایت از تغییراتی که ایجاد می کنند در مسیر اهداف خود نگه دارید.
اهمیت بازتاب در روند تحول کوچینگ و اینکه چگونه می توانید خودتان (به عنوان یک مربی یا فردی)، با مشتریان و در طول جلسات کوچینگ از آن استفاده کنید.
دوره دیپلم کوچینگ زندگی همچنین به ملاحظات عملی اجرای یک تمرین مربیگری حرفه ای می پردازد. شما در مورد جنبه های مختلف ایجاد، راه اندازی و رشد یک کسب و کار موفق در این صنعت خواهید آموخت.

علاوه بر مطالب مکتوب، این دوره همچنین شامل 10 ویدیوی ارائه شده توسط یک مربی حرفه ای زندگی است که موضوعات زیر را پوشش می دهد:

یک مربی زندگی چیست؟
رهنمودهای تنظیم
گوش دادن فعال
ارزیابی یک مشتری
تعیین اهداف
تغییر سیستم های اعتقادی
باورهای محدود کننده
کمک به مشتری برای رسیدن به اهدافش
اهداف هوشمند
خود را به عنوان یک مربی زندگی تنظیم کنید
برنامه درسی دوره

در دوره چه چیزی یاد خواهم گرفت؟
ماژول 1: مقدمه ای بر کوچینگ
4 قسمت
ماژول 2: یادگیری
5 قسمت
ماژول 3: مهارت اصلی مربیگری شماره 1 – ایجاد رابطه مربیگری
5 قسمت
ماژول 4: مهارت اصلی مربیگری شماره 2 – گوش دادن
4 قسمت
ماژول 5: مهارت اصلی مربیگری شماره 3 – پرسیدن سؤال
6 قسمت
ماژول 6: مهارت اصلی مربیگری شماره 4 – حفظ مسیر
6 قسمت
ماژول 7: مهارت اصلی مربیگری شماره 5 – بازتاب، بازخورد و مسئولیت پذیری
7 قسمت
ماژول 8: رشد، تحول و توانمندسازی
2 قسمت
ماژول 9: راه اندازی یک تمرین مربیگری
4 قسمت

چه کسانی از این دوره بهره مند می شوند؟
دوره دیپلم زندگی کوچینگ مهارت های اصلی مربیگری را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با مشتریان در شغلی به عنوان مربی زندگی یا در زندگی شخصی خود برای پیشبرد جاه طلبی های خود در حرفه و روابط خود از آنها استفاده کنید.

اگر قبلاً به عنوان مشاور یا درمانگر کار می کنید، می توانید مهارت های آموخته شده از طریق این دوره را در نقش فعلی خود ادغام کنید.